09 липня голова райдержадміністрації Олег Куча провів нараду

09 липня голова райдержадміністрації Олег Куча провів нараду за участю керівників структурних підрозділів, територіальних підрозділів органів виконавчої влади.

Про діяльність сільських  рад  району із залученням інвестицій в економічну, соціальну та інфраструктурну сферу доповів начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації Володимир Петрик.

Він зазначив, що в результаті дії певних факторів власні інвестиції громад району в порівнянні з минулим роком знизилися на 26,5% і склали близько 2,5 млн.грн. Але в той же час успішна оперативна реалізація обласних програм, дозволила втримати і дещо наростити – на 8 %, загальний обсяг капіталовкладень з усіх джерел, який на кінець червня оціночно склав 3,7 млн.грн.

Про дотримання соціальних гарантій в частині призначення та  виплати різних видів держаної соціальної допомоги доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Гудзь.

Про стан готовності житлово-комунального господарства та підприємств району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та основні завдання по підготовці до опалювального сезону поінформувала начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ірина Черненко.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Повшедний  ознайомив присутніх з питанням забезпечення пожежної безпеки під час підготовки та збирання врожаю ранніх зернових культур.

Донесено до відома слухачів і питання про підсумки проведення у 2019 році весняного призову громадян на строкову військову службу в районі.

На нараді розглядалися й інші питання порядку денного. За результатами обговорення головою  райдержадміністрації Олегом Кучею видано відповідне розпорядження та дані доручення.