10 травня голова райдержадміністрації Олег Куча провів нараду із сільськими головами та секретарями сільських рад, на якій також були присутні голова районної ради Сергій Пазюк, заступник голови райдержадміністрації Оксана Коломієць, директор КП „Пирятинська центральна районна лікарня Пирятинської районної ради“ Олександр Гаркавенко.

За ініціативи голови районної організації профспілки працівників освіти України Людмили Зібніцької було розглянуто питання проходження безкоштовних медичних оглядів працівниками закладів освіти.

Про зміни до Порядку надання субсидії відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 „Про деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату комунальних послуг у грошовій формі“ проінформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Гудзь.

На необхідності дотримання процедури при розробці та прийнятті регуляторних актів сільськими радами у 2019 році наголосив начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Володимир Петрик. Крім цього, він ознайомив присутніх з впровадженням на території району механізмів фінансової підтримки малого підприємництва та можливості залучення суб’єктів бізнесу до відповідних обласних, загальнодержавних та недержавних програмах.