12 червня голова районної державної адміністрації Олег Куча з робочим візитом відвідав Великокручанську сільську раду. Причиною відвідин стало питання подальшого функціонування Повстинського дошкільного навчального закладу „Барвінок“. На зустрічі були присутні тимчасово виконувач обов’язків Великокручанського сільського голови Богдан Алекперов, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Володимир Романенко та завідувач ДНЗ „Барвінок“ Світлана Матвійко.
    Під час обговорення, голова районної державної адміністрації Олег Куча наголосив на необхідності подальшого функціонування ДНЗ „Барвінок“ та рекомендував посадовим особам Великокручанської сільської ради вжити заходів щодо своєчасного проведення ремонтних робіт системи опалення закладу, здійснення ремонту даху та харчоблоку, оновлення його матеріально-технічної бази.