12 лютого у малій залі адмінбудинку проведено нараду у голови райдержадміністрації Олега Кучі за участі керівників установ, організацій причетних до порядку денного  та державних службовці структурних підрозділів райдержадміністрації

Про стан призначення в районі житлових субсидій на житлово-комунальні послуги на опалювальний період 2017-2018 року доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Володимир Гудзь.

За інформацією керівника держустанови субсидії на житлово-комунальні послуги  було призначено 10090 сім’ям. За звітний період проведено роботу щодо призначення субсидій на тверде паливо та скраплений газ,  правом на які у готівковій  формі у 2017 році скористалися 395 господарств.

Для покращення роботи управління в 2017 році було запроваджено перехід на нову програму „Житлові субсидії“  та   проведено відновлення особових справ  одержувачів субсидії.

Відповідно до нового закону у січні 2018 року  у зв’язку із зменшення соціальної норми  на електроенергію з 90 кВт на 70 кВт для мешканців житлових будинків також  здійснено перепризначення субсидій

З січня 2018 року стартувала і Програма монетизації субсидій над реалізацією якої наразі працює управління.

Про виконання районних програм підтримки агропромислового комплексу у 2017 році проінформував начальник управління агропромислового комплексу райдержадміністрації Павло Повшедний.

На сьогодні у районі діють дві  Програми. Так, відповідно до  Програми  компенсації втрат від здачі худоби, хворої на лейкоз в населених пунктах Пирятинського району на 2016 - 2020 роки,  власники зданої худоби отримували компенсацію в розмірі 4000  грн від районного бюджету і  таку ж суму від сільського бюджету.

У рамках районної цільової  Програми  розвитку та підтримки аграрного комплексу Пирятинщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року  було отримано фінансування та співфінансуванн таких витрат: при закладенні  саду та ягідників на ділянках, що знаходяться у використанні загальноосвітніх, спеціалізованих та дошкільних закладів району; на   придбання спеціалізованої техніки СОК „Каплино“, який займається вирощуванням часнику; придбання  молоковозу для  СОК „Вишенька“.  У свою чергу, фермерське господарство „Берегове“ отримало фінансову підтримку за приріст поголів’я корів власного відтворення молочного напрямку продуктивності.

Таким чином у 2017 році на підтримку програм агрпромисловного напрямку залучено  та освоєно коштів  місцевих бюджетів на суму 568  тис.грн

Про стан виконання антикорупційного законодавства у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації доповіла начальник відділу Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Юлія Турпак.

По результатах проведеної перевірки  та на виконання доручення голови райдержадміністрації керівником відділу буде проведено роботу з усунення виявлених недоліків у роботі із запобігання та виявлення корупці.

Також розглянуто і ряд інших питань порядку денного наради.

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови обласної державної адміністрації та власних рішень за підсумками січня 2018 року доповіла головний спеціаліст з питань контролю відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації  Тетяна Коляда.

Про надзвичайні ситуації та події, що винили в районі протягом січня 2018 року інформував  начальник Пирятинського  районного сектору головного  управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Юрій Клименко.

По результатах розгляду винесених питань порядку денного Олег Куча дав відповідні доручення.