15 січня 2020 року голова райдержадміністрації Олег Куча та начальник відділу освіти

15 січня 2020 року   голова райдержадміністрації Олег Куча та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Романенко   взяли участь у  нараді у голови районної ради Сергія Пазюка, де було розглянуто питання забезпечення перевезення педагогічних працівників, які перебувають за межею пішохідної доступності до місць роботи на території Великокручанської сільської ради.   Учасники зібрання шукали шляхи вирішення проблеми, що виникла на початку 2020 року.

В ході обговорення посадовці районної ради та райдержадміністрації, депутати районної та Великокручанської сільської рад дійшли спільної думки - Великокручанській сільській ради необхідно напрацювати алгоритм відшкодування вартості проїзду спільно з педагогічними працівниками Повстинського загальноосвітнього навчального закладу та до 10 лютого 2020 року розробити місцеву програму забезпечення перевезення педагогічних працівників, які перебувають за межею пішохідної доступності до місць роботи на території Великокручанської сільської ради. З метою вирішення проблеми, що склалася, таку Програму необхідно буде затвердити на найближчій черговій сесії Великокручанської сільської ради.