15 жовтня — Всесвітній день сільських жінок

15 жовтня — Всесвітній день сільських жінок

Засновниками цього свята є учасники Жіночої конференції в Пекіні, яка проводилася під егідою ООН в 1995 році. З цього моменту цей день відзначають у багатьох країнах світу під гаслом соціальної допомоги жінкам, які проживають у селі.

Жінка українського села… Особливий феномен терпіння, працездатності, невибагливості, щирості… Сильна і наполеглива, але водночас ніжна і вразлива.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших сільських жінок, бажаємо їм сил і міцного здоров’я, тепла і затишку їх домашнього вогнища!

Нехай бадьорість і позитивний настрій не покидає Вас ніколи! Низький уклін вам, жінки села – берегині і майстрині,  неповторні і безмежно красиві, гідні найкращих слів! Щира вдячність за вашу працю, самовіддані серця, відкритість, готовність завжди підставити плече та подати руку допомоги.

Хай ніколи не полишає вас натхнення,  оптимізм, а політ душі дає неповторне відчуття щастя!