111

204-річниця з дня народження Т.Г. Шевченка

Версія для друкуВерсія для друку

204-річниця з дня народження Т.Г. Шевченка.6 березня у великій залі адмінбудинку з нагоди відзначення 204- річниці з дня народження Т.Г.Шевченка відбулося урочисте зібрання  за участі керівників органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників трудових колективів, школярів та громадськості.

    Святкове дійство розпочалося  з покладання квітів представниками влади до пам’ятника видатного українського поета та громадського діяча Тараса Шевченка на  знак шани його творчості , яка вивела українську літературу на шлях світового визнання.

     З промовою до присутніх звернулася заступник голови райдержадміністрації Ольга Яременко, який сказала, що творчість  Великого Кобзаря  буде завжди жити в свідомості  українського народу, а твори формують світогляд та  віддзеркалюють душу українського народу.   Сьогодні  Шевченко – це гордість України, символ єдиної  і неподільної України -  завершила  свій виступ заступник голови райдержадміністрації.

      Також з визначною подією присутніх вітали голова районної ради Сергій Пазюк та секретар міської ради  Тетяна Чайка.

     Протягом урочистої події своїми виступами радували глядачів Марина і Сергій  Валоваженки  та   родинне тріо „Водограй“ районного Будинку культури у виконанні яких прозвучали пісні на  слова Тараса Шевченка 

„ Тече вода“ та „Явір зеленіє“.

    У свою чергу, учень Великокручанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Максим Алекперов проникливо прочитав авторський вірш „Слово до Тараса“.

   На завершення всі присутні прочитали Шевченків „Заповіт“, що без перебільшення став народною піснею та назавжди залишився в серцi українського народу.

   До уваги учасників заходу було організовано тематичну виставку яку підготували центральна районна бібліотека та Пирятинський краєзнавчий музей.

Наверх ↑