29 жовтня свій 90 – річний ювілей урочисто відзначив Березоворудський аграрний коледж Полтавської державної аграрної академії. В 1929 році, за рішенням Харківського наркозему в колишньому маєтку панів Закревських було організовано зоошколу, яку 1930 реорганізовано в Березоворудський зоотехнічний технікум.
За виробничими показниками в 1954-1958 році технікум зайняв перше місце серед сільськогосподарських технікумів України. В 1989 році за підсумками роботи Березоворудський радгосп-технікум посів третє місце серед споріднених навчальних закладів республіки і нагороджений Почесною грамотою Укручгоспоб'єднання.За 90 років технікум випустив близько 20 тисяч спеціалістів, які працюють в різних галузях народного господарства, науці і освіті.
Від імені Пирятинської районної державної адміністрації викладачів, студентів та численних гостей свята привітав начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Повшедний.