30 жовтня відбулося засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Лариси Богомаз.Членами координаційного комітету розглянуто питання про хід виконання Програми зайнятості населення Пирятинського району за 9 місяців 2019 року. Так, протягом звітного періоду послугами Пирятинської районної філії Полтавського ОЦЗ скористалося 3 тис. 903 незайняті громадяни, з них 1108 мали статус зареєстрованого безробітного.
Всього працевлаштовано 894 особи, що звернулись за сприянням у працевлаштуванні, в тому числі 393 зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних складає 35,5%.
Впродовж 9 місяців 2019 року райдержадміністрацією продовжено роботу з легалізації трудових відносин. В її рамках проведено 4 виїзні моніторинги суб’єктів господарювання та 1 засідання робочої групи по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, за результатами яких: 24 роботодавців обстежено та 8 - заслухано на засіданні. В результаті проведеної роботи вдалося легалізувати 4 робочих місць після проведення спостережень та оціночно 25 робочих місць в добровільному порядку завдяки інформаційно-роз’яснювальній роботі.
На обліку в Пирятинській районній філії Полтавського ОЦЗ перебували 27 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО, з них 27 особам надано статус безробітного, 25 - призначено допомогу по безробіттю, 9 - працевлаштовано, 1 – направлено на професійне навчання, 5 - брали участь у роботах тимчасового характеру та громадських роботах.
Професійним навчанням охоплено 221 особу. Рівень працевлаштування після профнавчання склав 74,8%.
На базі Пирятинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості пройшла професійне навчання група з 15 чоловіків, які опанували професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва“ категорії В1 та продавці продовольчих товарів.
Вперше на Полтавщині організоване профнавчання групи з числа мешканців сільської місцевості за місцем проживання з використанням сучасних засобів зв’язку, елементів дуальної освіти, дистанційного навчання та матеріально-технічної бази роботодавця. Теоретичний курс читали викладачі Львівського ЦПТО. Професійна підготовка та перепідготовка проводилась за професіями : продавець, тракторист, оператор котельні, зварювальник, машиніст холодильних установок. Рівень працевлаштування після закінчення навчання склав 95,6%.
Спільно з загальноосвітніми закладами району проведено 13 заходів з метою  інформування молоді про послуги служби зайнятості, в яких взяло участь 583 учні.
За результатами засідання прийнято рішення щодо подальшої співпраці.