31 серпня у селі Смотрики відбувся районний Фестиваль Сала.

31 серпня у селі Смотрики відбувся районний Фестиваль Сала. Гостей  привітали  голова райдержадміністрації Олег Куча, голова районної ради Сергій Пазюк та Смотриківський сільський голова Валерій Марченко.

На фестивалі в широкому асортименті були представлені страви від кращих виробників району, основою яких було сало - солене, смажене, копчене, в’ялене і  свіже. Пригощали смаколиками  всіх охочих. Для розваг - святкова торгівля, ярмарка товаровиробників, ігри та актракціони для дітей.

Серед громад, які представляли свою продукцію, проведений конкурс на найкращу презентацію виробів із сала, в якому перше місце посіла Теплівська сільська рада, друге – Вікторійська сільська рада, третє – Пирятинська міська рада.

Цікавинкою фестивалю уже кілька років поспіль є розіграш святкової лотереї. Серед призів багато цінних подарунків,  головний приз – порося.

Розважали гостей піснями кращі творчі колективи району.

Завершився святковий вечір виступами народної артистки України Алли Кудлай та відомого композитора і виконавця Ніколо Петраша.