7 лютого голова райдержадміністрації Олег Куча провів робочу нараду

7 лютого голова райдержадміністрації Олег Куча провів робочу нараду щодо готовності підприємств, установ та організацій   у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.    На засідання були запрошені спеціалісти  райдержадміністрації та міської ради з питань цивільного захисту і мобілізаційної роботи та представники районного сектору ГУ ДСНС України  в Полтавській області.

Під час обговорення вирішено розробити графік підготовки об’єктів,  провести навчання з начальниками спеціалізованих служб цивільного захисту населення та оперативної групи.

Також,  голова райдержадміністрації дав доручення відповідальним виконавцям підготувати необхідний пакет документів згідно нормативно-правої бази у сфері цивільного захисту населення та територій в разі виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру