7 вересня у Великій залі адмінбудинку відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури і спорту, яке в Україні відзначаєте у другу суботу вересня. Спортивний актив Пирятинщини з професійним святом привітали виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Владислав Гуленко, виконувач обов’язків голови  районної ради Олексій Гусак, міський голова Олексій Рябоконь,  начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Романенко та начальник відділу освіти  молоді та спорту міської ради Тамара Коваленко.

Грамотами Пирятинської районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок щодо підготовки та успішної участі спортсменів в обласних та національних змаганнях спортивного сезону 2017-2018 навчального року та з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджені тренери-викладачі Пирятинської ДЮСШ - Бурий Микола Сергійович, Курочка Світлана Володимирівна та Чайка Микола Григорович – керівник гуртків Пирятинського міського центру дитячої та юнацької творчості, голова шахового клубу „Дебют“.

За підсумками районної спартакіади школярів начальники відділів освіти, молоді та спорту нагородили кращі колективи шкіл та вчителів фізичної культури.

Святковий настрій присутнім дарували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.