9 лютого голова райдержадміністрації Олег Куча вдруге провів робочу нараду

Версія для друкуВерсія для друку

09 лютого голова райдержадміністрації Олег Куча вдруге провів робочу нараду щодо забезпечення перевезення жителів району автобусним маршрутом  Пирятин-Грабарівка, який проходить через села Давидівка, Гурбинці, Сасинівка та Кейбалівка.   У засіданні взяли участь зацікавлені у вирішенні цього питання  голови  сільських рад, представник  від ПрАТ  „Пирятинське АТП-15343“, яке здійснює перевезення в даному напрямку  та керівники сільськогосподарських підприємств, які працюють на підвідомчих територіях Давидівської, Грабарівської та Сасинівської  сільських рад.

   У  зв’язку з тим, що маршрут у даному напрямку збитковий, обговорювалися варіанти виходу з даної ситуації.

       Зокрема, керівнику ПрАТ  „Пирятинське АТП-15343“ Сергію Паєвському рекомендовано зробити розрахунок рентабельності рейсу та запровадити контроль з продажу квитків пасажирам.

      Було також наголошено на покращені якості та  умов з надання послуг пасажирських перевезень на автобусних маршрутах району.

        Після  проведеної роботи керівники сільськогосподарських підприємств розглянуть одну з  можливостей відшкодування вартості  збитків ПрАТ „Пирятинське АТП-15343“ за рахунок соціальних угод  економічного партнерства.

 

 

Наверх ↑