9 лютого голова райдержадміністрації Олег Куча вдруге провів робочу нараду

09 лютого голова райдержадміністрації Олег Куча вдруге провів робочу нараду щодо забезпечення перевезення жителів району автобусним маршрутом  Пирятин-Грабарівка, який проходить через села Давидівка, Гурбинці, Сасинівка та Кейбалівка.   У засіданні взяли участь зацікавлені у вирішенні цього питання  голови  сільських рад, представник  від ПрАТ  „Пирятинське АТП-15343“, яке здійснює перевезення в даному напрямку  та керівники сільськогосподарських підприємств, які працюють на підвідомчих територіях Давидівської, Грабарівської та Сасинівської  сільських рад.

У  зв’язку з тим, що маршрут у даному напрямку збитковий, обговорювалися варіанти виходу з даної ситуації.

Зокрема, керівнику ПрАТ  „Пирятинське АТП-15343“ Сергію Паєвському рекомендовано зробити розрахунок рентабельності рейсу та запровадити контроль з продажу квитків пасажирам.

Було також наголошено на покращені якості та  умов з надання послуг пасажирських перевезень на автобусних маршрутах району.

Після  проведеної роботи керівники сільськогосподарських підприємств розглянуть одну з  можливостей відшкодування вартості  збитків ПрАТ „Пирятинське АТП-15343“ за рахунок соціальних угод  економічного партнерства.