Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо вас з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, нових звершень,  самостійного життя.

Перший дзвоник незабутній своєю урочистою атмосферою, яскравими барвами осінніх квітів.  Для когось – це перша шкільна осінь, а хтось -  за крок до дорослого життя. Радість і хвилювання переживають  ті, кого вересень покликав до школи  вперше, і ті, кого відділяють від  неї десятиріччя.

Дорогі учні, бажаємо вам підкорити нові вершини, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свій інтелект, зростайте духовно, продовжуйте кращі традиції наших славетних земляків.

Найщиріші слова подяки висловлюємо вчителям, за щоденну, напружену працю, виховання молодого покоління свідомих громадян, справжніх патріотів України.

Наснаги й витримки батькам у новому навчальному році.

Бажаю всім міцного здоров'я, життєдайної енергії, достатку, любові, добра і невгасимого прагнення самовдосконалення! Успіхів і натхнення юним пирятинцям, які вирушають 1 вересня до прекрасної Країни Знань!