Дорогі жінки Пирятинщини !

Дорогі жінки Пирятинщини ! Щиро вітаю вас з прекрасним  святом  весни - 8 Березня!се найдорожче, що є у світі -  щастя, радість, надія, добро, кохання, сімейний затишок - пов’язане з вами. Наше життя осяяне вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєдайній силі з покоління в покоління продовжується рід людський на землі, адже ваше найвище покликання – дарувати життя, наповнювати його високим змістом любові, добра і краси.

І доки існує світ, ми не перестанемо схилятися перед Жінкою-матір’ю, яка є берегинею сімейного вогнища, вірною супутницею життя.

Велике спасибі вам за материнську ласку і душевну щедрість, ніжність і добре слово.

Дорогі жінки! Щиро вірю, що дивовижна сила доброти ваших сердець розтопить кригу непорозумінь у будь-яких ситуаціях. На вашій мудрості, терпінні й душевній красі тримається життя!

Цей день – ще одна нагода висловити кожній із вас любов та вдячність.         Нехай у вашому житті завжди звучить музика кохання й добра, щоб здійснювались найзаповітніші мрії!

Нехай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут!

З повагою,

Голова районної