Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов з робочим візитом відвідав Пирятинський район

21 липня голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев взяв участь у робочій поїздці голови облдержадміністрації Олега Синєгубова .

Під час поїздки Олег Синєгубов побував у Центрі надання адміністративних послуг Пирятинської міської ради . Відвідав ТОВ „Пирятинський сирзавод”, де ознайомився з виробничим процесом, технологією виробництва твердих сирів та вже готовою продукцією заводу. Оцінив якісні та органолептичні показники продукції підприємства в дигустаційній залі. Також голова облдержадміністрації завітав до с.Березова Рудка, де ознайомився з освітнім закладом - Березоворудським фаховим аграрним коледжем Полтавської державної аграрної академії, поспілкувався з викладачами. Наприкінці візиту Олег Синєгубов провів зустріч з громадськістю села.