Голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев відвідав кінний завод „Авангард 1936“

Сьогодні, 12 жовтня голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев та заступник голови Тетяна Созінова  провели робочу зустріч з виконувачем обов’язків директора ТОВ „Авангард 1936“ Тарасом Мілютою, новим власником поголів’я Анатолієм Лисаком та групою громадських активістів на чолі з Людмилою Агаповою.

В процесі розмови з’ясовано, що 41 поголів’я коней знаходиться в задовільному стані. Найближчим часом вони будуть транспортовані на базу нового власника.

Голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев та громадські активісти перевірять нові умови бази, в яких будуть знаходитись тварини.