Голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев зустрівся з тимчасово виконувачем обов'язків сільського голови с. Велика Круча

19 березня голова районної державної адміністрації Анатолій Зайцев з робочим візитом відвідав с.Велика Круча, де провів зустріч з тимчасово виконувачем обов'язків сільського голови  Богданом Алекперовим.

В ході зустрічі сільський голова поінформував очільника району  про соціальну інфраструктуру сіл Велика Круча, Мала Круча та Повстин. Обговорили питання освіти, стану будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини, благоустрою населених пунктів, ремонту доріг.   Основна увага була акцентована на питанні використання землі за цільовим призначенням.

За підсумками візиту  головою райдержадміністрації по даних питаннях були надані відповідні роз’яснення.