Голова районної державної адміністрації відвідав ветеранів Другої світової війни

Друга світова війна незагоєною раною людської пам’яті і досі нагадує про себе. Ця пам’ять буде жити доти, доки живі очевидці тих страшних подій: ветерани війни, учасники бойових дій, інваліди війни, ті, кому випало стати свідками злодіянь нацизму

та їх наслідків. Житиме вона і далі, адже ми не дозволимо стертись іменам захисників зі сторінок історії, обелісків, меморіальних плит. Близько 3 мільйонів українців полягли на полі бою, близько 5 мільйонів загинули на окупованій загарбниками українській землі, понад 2 мільйони були вивезені з України. Серед всіх цих жертв багато і наших земляків, які не повернулися з воєнних доріг.

Нині на Пирятинщині залишилося 12 ветеранів - учасників бойових дій Другої світової війни. Тож напередодні 75-ої річниці Перемоги голова районної державної адміністрації Анатолій Зайцев, спільно із головою районної організації ветеранів Богданом Дубецький відвідали ветеранів Другої світової війни.

Анатолій Павлович привітав ветеранів зі святом, побажав їм міцного здоров’я, життєвої енергії та затишку. Ветерани з радістю приймали вітання, втирали непрохані сльози від спогадів про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться її здобувати.

Всім ветеранам на знак пошани було вручено продуктові набори та пам’ятна медаль з нагоди 75-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

(фото надані РГ "Пирятинські вісті)