Головою Пирятинської райдержадміністрації проведено виїзний особистий прийом громадян

Однією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян.  20 травня на території Грабарівської сільської ради голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев разом із заступником голови Світланою Бредун провів особистий прийом громадян.

Під час прийому громадян порушувалися питання стану місцевих доріг, регулювання руху важковагових транспортних засобів, а також питання встановлення газових лічильників, які були зняті на перевірку. На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль.