Готовність відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації до проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

Готовність відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації до проведення  місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

виборів 25 жовтня 2020 року. З даного питання доповіла начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Юлія Турпак. Вона повідомила, що підготовка до перших виборів депутатів міської ради Пирятинської ОТГ та Пирятинського міського голови відбувається згідно з  Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.Підготовлено подання до Центральної виборчої комісії щодо зміни місця розташування  виборчої дільниці № 530709 у с.Кейбалівка.

За поточний рік  працівники відділу опрацювали 59 заяв , з них 4 особи звернулись  щодо включення в Реєстр, 6 щодо зміни ідентифікаційних даних. З метою забезпечення можливості голосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання відбувається зміна виборцями, у тому числі внутрішньо переміщеними особами, своєї виборчої адреси. Відділом ведення ДРВ виборчу адресу змінено 49 виборцям.

Крім того, 53 особи звернулись із запитами щодо змісту їх персональних даних у Реєстрі.

У Пирятинському районі утворено 34 постійні виборчі дільниці. За кількістю виборців  — 21 мала, 7 середніх і 6 великих виборчих дільниць.

18 вересня 2020 року відділом ведення ДРВ підготовлено нараду у голови райдержадміністрації за участю органів місцевого самоврядування щодо матеріально-технічного забезпечення місцевих виборів.

Для інформування населення про новації виборчого законодавства   опубліковано інформаційні статті начальника відділу у випусках № 31 від 31.07.2020, № 35 від 28.08.2020 районної газети „Пирятинські вісті“, „гаряча лінія” з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців у № 38 від 18.09.2020 газети „Пирятинські вісті“.

Також постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 затверджено Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації і проведення виборів.