Хвала і честь працівникам сільського господарства Пирятинського краю

Хвала і честь працівникам сільського господарства Пирятинського краю

День працівників сільського господарства - свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.  Саме з цієї нагоди 13 листопада голова районної державної адміністрації

Анатолій Зайцев привітав аграріїв Пирятинщини з професійним святом. Кращих працівників сільського господарства відзначено почесними грамотами  Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації.

З давніх – давен Україна славилася добрими та працьовитими людьми. Завдяки золотим рукам та мудрості аграріїв живе наша українська нива.

Шановні працівники агропромислового комплексу району, щиро вітаємо Вас з Днем працівників сільського господарства. Завдяки вашій самовідданій праці в кожній домівці на столі є запашний хліб. Хай ваші ниви обходять стороною природні стихії, а врожаї будуть щедрими. Міцного здоров’я вам та вашим родинам, щастя та злагоди в кожну домівку!