Євген Греков з робочою поїздкою відвідав Пирятинський район

Євген Греков з робочою поїздкою відвідав Пирятинський район

29 липня   заступник голови Полтавської облдержадміністрації Євген  Греков,  директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрій Вергелес з робочою поїздкою відвідали Пирятинський район. Робоча зустріч відбулася

безпосередньо на полігоні твердих побутових відходів, реконструкція якого не завершується Департаментом капітального будівництва облдержадміністрації, який є замовником будівництва, вже другий рік.

Після огляду об’єкта будівництва, голова  райдержадміністрації Анатолій Зайцев запропонував збудувати на місці полігону ТПВ новий сміттєпереробний завод, для будівництва якого вже є інвестор.

Керівництвом міської ради були озвучені основні проблемні питання, які необхідно вирішити для облаштування сучасного полігону ТПВ. Саме вони і були предметом обговорення з керівництвом області та району.

В ході обговорення було вирішено відкоригувати проєкт з виділенням першої черги по проведенню зазначених робіт та забезпечити їх фінансування і виконання.