Ми не маємо права забувати подвиг і патріотизм воїнів, які віддали своє життя за ради миру, єдності, цілісності та свободи в Україні!

05 листопада в Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО  Олексію Комарову. Її встановили на фасаді школи, де навчався Герой.

На церемонію відкриття зібралися рідні, друзі, представники влади.

Право відкрити меморіальну дошку надано військовослужбовцям військової частини А1499.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисника України та поклали квіти до меморіальної дошки.

Пирятинщина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав власне життя, захищаючи нашу країну.

Довідково

Комаров Олексій Миколайович,  капітан Збройних сил України, учасник російсько-української війни народився 23 вересня 1973 року в м.Міллерово Ростовської області. Олексій Комаров після закінчення Інституту танкових військ, повернувся до Пирятина служити у військову частину. Далі продовжив службу в Новоград-Волинському, звідси пішов в зону АТО у складі 30-ї окремої механізованої бригади. Був заступником командира батареї з озброєння механізованого батальйону. З 2014 по 2015 рік пройшов всі «гарячі точки».

Загинув 12 лютого 2015 р. в районі міста Дебальцеве під час масованого обстрілу позицій російськими бойовиками.

Указом Президента України № 108/2015 від 26 лютого 2015 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).