Ми пам’ятаємо, світ визнає…

Ми пам’ятаємо, світ визнає… 23 листопада, з нагоди Дня  вшанування пам’яті жертв Голодоморів та 86-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу на міському кладовищі відбулася поминальна панахида та жалобна церемонія покладання квітів і траурних композицій з пшеничних колосків і калини до пам’ятного знаку „Хрест Скорботи“.

У  заході взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Лариса Богомаз, голова районної ради Сергій Пазюк, міський голова Олексій Рябоконь, державні службовці та представники громадськості. Присутні вшанували світлу пам’ять мільйонів закатованих голодом українців хвилиною мовчання.

Задля національної єдності, нашої незалежності та недопущення подібних явищ у майбутньому, в серці кожного з нас повинна жити пам’ять про ці страшні події нашого минулого.