На дорогах Полтавщини ввели обмеження руху вантажівок через підвищення температури повітря вище 28°C

Версія для друкуВерсія для друку

На дорогах Полтавщини ввели обмеження руху вантажівок через підвищення температури повітря вище 28°C

З метою збереження проїзної частини автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди при температурі повітря більше 28°C з 01.06.2020 року на дорогах загального користування державного

значення Полтавщини вводиться тимчасове обмеження руху автотранспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн з 10 до 22 години включно. У спеку усі вантажівки зобов’язані перебувати на майданчиках відстою. Під впливом температури повітря понад 28 градусів дорожнє покриття нагрівається до критичних температурних показників, внаслідок чого конструкція дорожнього одягу під впливом динамічного навантаження різко втрачає опорну здатність.

Рухаючись такою дорогою великоваговий транспорт лишає на ньому свій слід – глибокі колії, через які утворюються тріщини, а згодом і вибоїни.

Нагадаємо, обмеження руху не поширюється на транспортні засоби, які здійснюють пасажирські перевезення, перевозять вантажі, що швидко псуються та перевозять вантажі, які використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

 

        

 

 

 

 

        

 

 

 

Наверх ↑