На контролі стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини

На контролі стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини

17 червня голова районної державної адміністрації Анатолій Зайцев здійснив робочу поїздку в с. Березова Рудка та с.Велика Круча по питанню реалізації проєкта будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини, участь в якій взяв радник голови облдержадміністрації з будівництва Олександр Ткач.

Під час робочої поїздки в с. Березова Рудка обговорювалось питання підключення водопостачання від місцевої мережі. В результаті обговорень було вирішено щодо будівництва персональної скважини для даної амбулаторії. Щодо амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Велика Круча, то виникло багато питань щодо будівельних матеріалів,продовження будівництва, тощо. На даний час внутрішні роботи виконано на 65%.

В ході робочої поїздки було встановлено, що всі будівельні роботи мають завершитись до 1 вересня цього року.

Питання будівництва амбулаторії перебуває на постійному контролі керівництва району.