На нараді в голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева розглянули питання статусу ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту

На нараді в голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева розглянули питання статусу ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту

10 листопада начальник управління соціального захисту населення Володимир Гудзь проінформував, що на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1053 ветеранів війни, в тому числі 109 інваліди війни, 519 учасники

бойових дій, 263 учасники війни, 159 члени сімей загиблих ветеранів війни. Щомісячно ветеранам війни нараховуються пільга на житлово-комунальні послуги у грошовій формі, які вони отримують у безготівковій формі через банківські установи. 61 ветерану війни призначені пільги на тверде паливо на скраплений газ. Відповідно до Порядку виплати компенсацій за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування прийнято документи та надіслано до Виплатного центру виплати компенсації за проїзд  90 ветеранам війни.

За звітний період управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечено 3 ветеранів війни санаторно-курортними путівками Мінсоцполітики, 5 учасників бойових дій з числа учасників АТО та 6 осіб з інвалідністю загального захворювання в  санаторіях іншого підпорядкування, 15 путівок ліквідаторам аварії на ЧАЕС.