На Пирятинщині офіційно представили голову райдержадміністрації Анатолія Зайцева

На Пирятинщині офіційно представили голову  райдержадміністрації

Анатолія Зайцева

4 березня 2020 року в районній державній адміністрації представили нового голову. Розпорядженням Президента України від 25 лютого 2020 року головою Пирятинської районної державної адміністрації призначено Зайцева Анатолія Павловича.

З нагоди вступу на відповідальну посаду нового голови в великій залі адмінбудинку відбулася розширена нарада активу Пирятинського району. Представив нового очільника заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко.  Вручаючи Анатолію Павловичу оригінал розпорядження Президента України, Катерина Сергіївна привітала його з призначенням та побажала плідної роботи на користь громади Пирятинщини.

Зібрання відбулося за участі депутатів обласної та районної рад, голови районної ради, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники громадськості та ЗМІ.

У свою чергу Анатолій Зайцев, звертаючись до присутніх, наголосив на основних пріоритетах у своїй роботі, а саме – налагодження ефективної співпраці з депутатським корпусом, органами місцевого самоврядування, керівниками установ та організацій, підприємцями та громадськістю району.. „Спільними зусиллями ми зможемо досягти змін та реалізувати державні реформи“, - підкреслив Анатолій Павлович.