На Пирятинщині відзначили День Соборності України

На Пирятинщині відзначили День Соборності України

День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років.

Це свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу .  Події, які зараз відбуваються  в Україні вимагають від усіх людей  єдності заради досягнення спільної мети – миру.

Сьогодні 22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності України  за участю керівника апарату райдержадміністрації        Лариси Богомаз, голови районної ради Сергія Пазюка, міського голови Олексія Рябоконя, працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представників громадськості відбулося покладанням квітів до знаку пам’яті Героїв Небесної Сотні та до пам’ятника видатного українського діяча та поета Т.Г. Шевченка

В залі Центру громадського діалогу   відбулися  урочистості та патріотичний концерт, присвячений Дню Соборності України.

Про історію зародження  свята  Соборності  розповів голова громадського об’єднання „Пирятинське районне історико-краєзнавче товариство“ Олександр Рудковський, який окреслив найважливіші віхи в історії нашої держави та назвав знаменні постаті, що навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації.

Віршованими  рядками учні Пирятинського ліцею згадали  про героїчний подвиг захисників   України , які боронять кордони  нашої держави на сході.

Продовженням урочистих заходів став зворушливий патріотичний концерт за участі кращих вокалістів Пирятина.