На Пирятинщині відзначили День захисника України

На Пирятинщині відзначили День захисника України

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України.

З цієї нагоди напередодні Дня захисника України та величного храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці 13 жовтня біля культурно-громадського центру відбувся урочистий захід.

Керівники району та міста, представники громадськості зібрались, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята: учасникам антитерористичної операції, службовцям військової частини, військкомату.

З вітальним словом  до присутніх звернулась заступник голови райдержадміністрації Тетяна Созінова. Вітаючи захисників зі святом, Тетяна Анатоліївна зазначила, що сучасне військове братство – це гідні нащадки багатьох поколінь українців, які вели Україну до незалежності. Вона подякувала захисникам за самовідданість, патріотизм, справжній бойовий дух, який вони демонструють на сході нашої держави. „Низький уклін родинам загиблих Героїв та вічна память тим, хто віддав життя за свободу Батьківщини“.

Під час свята нашим захисникам були вручені грамоти райдержадміністрації. Майстерно виконані тематичні композиції від аматорів народного мистецтва торкалися глибин душі, викликали сльози та, водночас, гордість за наших захисників.

Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі.

День захисника України – це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.