На Пирятинщині вшанували загиблих в роки Другої світової війни

На Пирятинщині  вшанували загиблих в роки Другої світової війни

Війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим та найкривавішим етапом Другої світової війни, призвела до колосальних людських і матеріальних втрат. Цей день для

нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Сьогодні, 22 червня в місті Пирятин проведено церемонію покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави, в якій взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев, голова районної ради Сергій Пазюк,  міський голова Олексій Рябоконь, голова районної організації ветеранів Богдан Дубецький. Присутні вшанували світлу пам’ять полеглих під час Другої світової війни хвилиною мовчання.Також цього дня голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев вшанував пам’ять воїнів загиблих в госпіталях м.Пирятин.

З кожним роком серед нас залишається все менше і менше учасників і свідків тих подій. Але ми їх пам'ятаємо і не маємо права забувати адже в ім'я Батьківщини вони віддали найдорожче - життя. Бо поки живе пам'ять - живе людина. Пам’ятаймо та шануймо безвинно убієнних синів та доньок України, мучеників українських, які пролили кров за вільну та незалежну Україну.             Схиляємо голови перед загиблими воїнами. Честь і слава живим героям!