На Пирятинщині змолочено першу тисячу гектарів ранніх зернових і зернобобових культур

10 липня начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Повшедний спільно із начальником Пирятинського районного сектору головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Юрієм Клименком та ЗМІ району здійснили робочу поїздку на поля ТОВ «ПКЗ – Агро».

Організація жнивних робіт у господарстві організована на дуже високому рівні. Поля прокошені, оборані, техніка забезпечена засобами пожежогасіння. На полі чергує пожежна машина і трактор із дисками. В господарстві зібрано більше 300 га озимої пшениці при середній урожайності 69,2 ц\га.  Всього по району зібрано уже більше 1200 га ранніх зернових і зернобобових культур. По озимій пшениці кращу урожайність дають поля ТОВ «ПКЗ – Агро» - 69,2 ц/га та ТОВ «Баришівська зернова компанія» - 64 ц/га. Озимий ячмінь кращий у ФГ «Берегове» - 57 ц/га, озимий ріпак у ТОВ «Леляківське» - 31,5 ц/га, горох у ТОВ «ПКЗ – Агро» - 29 ц/га, ярий ячмінь у ТОВ «Каплинцівське» - 36 ц/га.