На Пирятинщині з’являться дві сім’ї патронатних вихователів

На Пирятинщині з’являться дві сім’ї патронатних вихователів

Сьогодні, 24 червня під керівництвом голови районної державної адміністрації Анатолія Зайцева відбулася співбесіда з двома кандидатами в патронатні вихователі, метою якої було визначення готовності до їх професійної діяльності. Співбесіда відбувалась

за участі директора Пирятинського районного центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Тамари Захарченко, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяни Запорожець, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимира Гудзя, а також директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлії Кабушки.

Кандидати у патронатні вихователі успішно пройшли курси навчання в Полтавському обласному центрі соціальних служб для дітей, сімї та молоді.

Під час зустрічі піднімалися питання мотивації до створення патронатної сім’ї, результатів проходження навчання тощо.

Після обговорення ключових моментів прийнято позитивне рішення щодо функціонування патронатних сімей.

Патронат над дитиною (сімейний патронат) – це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин та/або у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, ДБСТ, під опіку тощо).