На Полтавщині проведені навчальні збори бригади територіальної оборони

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині проведені навчальні збори бригади територіальної оборони

В період з 3 по 9 червня 2019 року згідно Плану бойової підготовки Полтавського ОВК проведені навчальні збори о особовим складом організаційного ядра бригади та батальйонів територіальної оборони .

До заходів залучені бойові офіцери оперативного резерву другої черги .  Від Пирятинського районного військового комісаріату  особовий склад  направлений до військових комісаріатів-формувачів  м.Полтава,  м.Гадяч,  м.Лохвиця.

По завершенню урочистого церемоніалу прийняття військової присяги в перший день зборів особовий склад приступив до занять з індивідуальної підготовки, особовому складу доведені заходи безпеки при поводженні зі зброєю , отруйними речовинами, заходи безпеки при організації повсякденної діяльності військ,  надання первинної медичної допомоги.  Заняття  проведені досвідченими інструкторами від патріотично налаштованих організацій, волонтерами, учасниками бойових дій.  Офіцери запасу згадали що таке зброя, ознайомились з новими зразками зброї та засобів зв’язку, що на сьогодні мають в своєму штаті підрозділи та військові частини ЗСУ.  В подальшому виконали вправи стрільб зі стрілецької зброї, метання ручних гранат. В рамках виконання  плану проведення навчальних зборів з офіцерами запасу проведений комплекс командно-штабних навчань, особовий склад приймав умовні рішення стосовно застосування підрозділів при вирішенні бойових завдань. Військовослужбовцям-резервістам надано можливість професійно  підготуватись до захисту своїх близьких у разі виникнення військової загрози на рідній Полтавській землі. З офіцерами оперативного резерву проведені всі етапи військової підготовки,  вони покращили свою фахову та індивідуальну навченість з урахуванням сучасної специфіки виконання завдань армійськими підрозділами, мали можливість отримати чергові військові звання.

На урочистому шикуванні з нагоди завершення навчального збору військовий комісар  Полтавського обласного військового комісаріату  полковник  Д.Губський  щиро подякував особовому складу, який прийняв участь у навчальному зборі, при цьому наголосив , що маючи у штаті бригади територіальної оборони  Полтавщини таких патріотично налаштованих, професійно підготовлених офіцерів  оперативного резерву,

як : полковник запасу В.Сурмило, майор запасу В. Боровенський, майор запасу С.Зайченко, капітан медичної служби запасу А.Козін, капітан запасу О.Новіков. старший лейтенант запасу В.Ковшов – Полтавщина в цілому і, зокрема наші земляки-пирятинці можуть бути спокійними – ці резервіти , в разі

потреби, дадуть відсіч любому агресору.

Наверх ↑