Нарада по питанню стану протипожежної безпеки в закладах освіти, культури та медицини району.

15 травня голова райдержадміністрації Олег Куча провів нараду по питанню стану протипожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей, які розташовані на території району. В ній взяли участь заступник голови райдержадміністрації Оксана Коломієць, начальник Пирятинського  районного сектору ГУ ДСНС

в Полтавській області Юрій Клименко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Романенко та начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ірина Черненко.

Олег Куча зазначив, що з метою попередження виникнення пожеж в освітніх, медичних та культурних закладах району необхідно провести перевірку протипожежної безпеки даних закладів.

Під час наради начальник Пирятинського  районного сектору ГУ ДСНС в Полтавській області Юрій Клименко наголосив на основних вимогах та правилах протипожежної безпеки в закладах масового скупчення людей. Та зазначив, що до кінця червня 2019 року Пирятинським  районним сектором ГУ ДСНС в Полтавській області буде здійснено планову перевірку додержання та виконання вимог пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту закладів освіти, культури та медицини.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Романенко повідомив, що 10 травня 2019 року проведено нараду з керівниками освітніх закладів району, щодо вжиття вичерпних заходів з усунення недоліків протипожежної безпеки в школах району.

За результатами наради прийнято рішення щодо співпраці з районною та сільськими радами у сфері дотримання вимог пожежної безпеки та усунення недоліків, в разі їх виявлення.