Нарада з керівниками закладів культури району.

Нарада з керівниками закладів культури району. 9 жовтня тимчасово виконувач обов’язків завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Юлія Дементій провела робочу нараду з директорами сільських будинків культури та завідувачами сільських клубів району. В ході наради підведено підсумки роботи закладів культури району за 3 квартал поточного року, проведено аналіз здачі квартальних звітів, обговорено питання  організації клубної роботи, зокрема, проведення масових заходів та участь творчих колективів в тих чи інших концертах, конкурсах та фестивалях.

Крім цього, провідний інспектор Пирятинського районного сектору ГУ ДСНС у Полтавській області Юрій Томко ознайомив присутніх з вимогами щодо дотримання пожежної безпеки в закладах культури району та переліком заходів, які необхідно постійно проводити з метою недопущення та попередження пожеж.

На завершення наради працівники культури району поставили низку хвилюючих питань на які отримали вичерпні відповіді.