Немає нічого сильнішого, ніж материнська любов. Немає нічого важливішого, ніж материнське серце. Немає нічого безціннішого, ніж материнське тепло.

Версія для друкуВерсія для друку

Немає нічого сильнішого, ніж материнська любов. Немає нічого важливішого, ніж материнське серце. Немає нічого безціннішого, ніж материнське тепло. 

За кожним солдатом, офіцером, українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка - мати, яка його ростила. Вона його ростила, звичайно ж, не для війни, але зрозуміла і благословила його вибір.

За ініціативи Пирятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,10 травня в Центрі громадського діалогу відбувся захід до Дня матері для матерів та дружин загиблих учасників антитерористичної операції та учасників антитерористичної операції. На ньому були присутні керівники району та міста, учні 10-х класів опорного закладу Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 та військовослужбовці військової частини А 1499.

З теплими словами привітань та підтримки до матерів та жінок звернулися голова райдержадміністрації Олег Куча, голова районної ради Сергій Пазюк та міський голова Олексій Рябоконь.

Координатор волонтерського руху пирятинщини Світлана Німець також привітала зі святом присутніх матерів та жінок, подякувала їм за материнський героїзм та відданість, любов і неоціненний внесок у виховання захисників незалежної України.

Протягом всього заходу лунали музичні та літературні подарунки від учнів Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, працівників районного Будинку культури, міського центру дитячої та юнацької творчості.

Наверх ↑