Нерест -2018

Нерест -2018 4 квітня у малій залі адмінбудинку відбулася  нараду у першого заступника голови райдержадміністрації Владислава Гуленка щодо початку нересту та встановлення весняно-літньої заборони на вилов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах з 1 квітня по 1 червня 2018 року на яку було запрошено  представників Національного природного парку „Пирятинський“, районного відділення поліції, Пирятинського госпрозрахункового мисливсько-рибальського господарства, головного державного інспектора Полтавського рибоохоронного патруля  Держрибагенства  України в Полтавській області та начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

У ході обговорення відпрацьовано оперативно-тактичні питання „Нерест -2018“ та „сезон тиші“ на річках та водоймах, плани спільних рейдів та перевірки місць торгівлі рибою.

Під час наради  Владислав Гуленко дав відповідні доручення та наголосив на необхідності контролю за водними об’єктами (ставками), які на сьогодні не передані в оренду. Також очільник району зобов’язав провести роботу щодо закріплення за водними об’єктами (ставками) власників згідно з чинним законодавством.