„Ніхто не забутий, ніщо не забуто!“ На Пирятинщині вшанували пам'ять загиблих у Другій Світовій Війні

9 травня минає 75-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Напередодні 75-ї річниці перемоги 8 травня голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев, голова районної ради Сергій Пазюк, міський голова Олексій Рябоконь, голова районної

організації ветеранів Богдан Дубецький, рятувальники, військовослужбовці вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу  Вічної Слави.  З нагоди пам’ятної дати відбулася поминальна панахида за загиблими.

Друга світова війна (1939–1945) стала найбільшим збройним конфліктом на планеті і одночасно найтяжчою трагедією в історії людства. Унаслідок бойових дій, репресій проти військовополонених і цивільного населення, а також голоду, хвороб та виснаження загинуло від 70 до 80 млн осіб, дві третини з яких – цивільні.

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні мають нагадувати про страшну катастрофу і бути застереженням.

Пам'ять… Це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам'ять наших дідів, батьків і старших братів, пам'ять вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам'ять тих, хто поліг смертю хоробрих, пам'ять всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна ... Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України.