Педагогічна рада-конференція "Шляхи забезпечення творчої співпраці педагогічного колективу, учнів і батьківської громадськості в умовах демократизації школи"

11 січня в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася педагогічна рада-конференція "Шляхи забезпечення творчої співпраці педагогічного колективу, учнів і батьківської громадськості в умовах демократизації школи", яку організували спеціалісти методичних кабінетів відділів освіти міста та району. На конференції були присутні керівники міста і району,директори закладів освіти, батьківські комітети шкіл району і Пирятинської ОТГ. Учасники ради-конференції обмінювалися досвідом щодо співпраці педагогів та батьків, співдружністі учнівського колективу з учительським.