Подання декларацій з питань пожежної безпеки.

Подання декларацій з питань пожежної безпеки. Пирятинський РС Головного управління ДСНС Україниу Полтавській області інформує, що відповідно до частини 2ст.57 Кодексу Цивільного захисту України початок роботи новоутворених підприємств, використання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, Згідно Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 року №440 (зі змінами), реєстрація вказаних декларацій здійснюється на безоплатній основі.

Більш детальну інформацію про порядок складання, подання
та реєстрації вказаної декларації Ви можете отримати у Центрі надання адміністративних послуг виконкому Пирятинської міської ради, розташованому за адресою: м.Пирятин, пл.Героїв Майдану,2 (т.3-23-53, 3-23-50), або у Пирятинському РС Головного управління ДСНС України в Полтавській області, розміщеному за адресою: м.Пирятин, вул. Архітектора Хітріна, 56 (т. 2-05-50).

Начальник Пирятинського РС

ГУ ДСНС України у Полтавській області                          Ю.В.Клименко