«Погіршення санітарно - епідемічної ситуації по ботулізму»

Версія для друкуВерсія для друку

«Погіршення санітарно -  епідемічної ситуації по ботулізму»

Згідно повідомлення  Головного управління  Держпродспоживслужби в Київській області  під час проведення розслідування обігу рибопродукції (хребти червоної риби г/к,плітка в’ялена) встановлено, що після  споживання якої  спричинено захворювання дитини на ботулізм у Дніпропетровській області.

Дана продукція була придбана в магазині «Сільпо» ТОВ «Сільпо - Фуд» за адресою : вул. Лермонтова, буд. 37, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

Повідомлено, що партія плітки в’яленої  не  патраної фасованої виробництва ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ РИБПРОМ» (вул. Смілянська, буд. 191,

м. Черкаси) в кількості 90 упаковок по 5 кг загальною вагою 450 кг з датою виробництва 07/.08.05.2019 надійшла на адресу розподільчого центру ТОВ «Сільпо – Фуд» (Київська обл.. Броварський район) та була відвантажена до філій ТОВ

«Сільпо – Фуд» в період з 11.05.2019 р. до 17.05.2019 р. партіями вагою до 5 кг, в тому числі до магазину «Сільпо » м. Полтава.

З метою недопущення погіршення санітарно – епідемічної ситуації, щодо захворюваності на ботулізм,  керуючись законами  України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин » Пирятинське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Полтавській області звертається та попереджає операторів ринку міста та району про відповідальність за виконання вимог законодавства  про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів у межах діяльності, яку вони здійснюють.

Наверх ↑