Привітання голови райдержадмінінстрації Анатолія Зайцева з Днем працівника податкової та митної справи України

Привітання голови райдержадмінінстрації Анатолія Зайцева

з Днем працівника податкової та митної справи України

Шановні працівники податкової служби прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - День працівників податкової  та митної справи України !

Вашу роль у реалізації податкової політики, формуванні бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому.

Віримо, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і  неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету Вашої професії.

Бажаємо вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.