Привітання голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева з Днем Гідності та Свободи

Дорогі краяни! Щиро вітаю Вас із Днем Гідності та Свободи. Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є  сильною, суверенною і незалежною нацією.

В цей день низько вклонімось Героям Небесної Сотні, які пішли у вічність заради нашого з Вами майбутнього, бійцям, що продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Їх подвиг є неоціненним для України. А нашим громадянським обов’язком є спільна праця, спрямована на розвиток і зміцнення рідної держави, на добробут і розквіт духовності нашого народу.

Щиро бажаю Вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, добра, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України.