Привітання голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева з Днем молоді

Привітання голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева з Днем молоді

Шановна молодь Пирятинського краю! Щиро вітаю Вас з Днем молоді! Юність – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це  час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу.  Молодь завжди відрізнялася  ініціативністю, завзятям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Пам’ятайте: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні.

Ми пишаємося молоддю нашого району, вашими досягненнями в різних напрямках професійної діяльності, на спортивних аренах та у мистецьких заходах.

Тому з нагоди свята бажаю міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагнете. Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі.