Про розгляд звіту з питань роботи із зверненнями громадян Сасинівського сільського голови прозвітував під час наради у голови райдержадміністрації, 26 листопада, Сасинівський сільський голова Віктор Скорик. З початку 2019 року на особистий прийом звернулося 3 громадянина, що на 4 заяви менше в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Основна категорія громадян, які звертаються – пенсіонери та непрацююче населення.

Станом на 18 листопада 2019 року до сільської ради надійшло 16 письмових звернень громадян, що у порівнянні з минулим роком менше на 8. У поданих заявах порушувалися питання житлової політики, надання матеріальної допомоги та земельні питання.

В 2019 році здійснені заходи щодо створення належних умов прийому громадян, забезпечений своєчасний розгляд заяв та скарг, оперативно вирішувалися порушені питання.