Проблеми сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу по заготівлі молока «Вишенька» та визначення шляхів їх вирішення – такий мотив зборів у  с. Вишневе 11 червня 2019 року. В обговоренні брали участь начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації П.Повшедний,

головний спеціаліст Н.Ніколаєва, в.о. сільського голови Харківецької сільської ради О. Самбур, сільський голова Смотриківської сільської ради В. Марченко, директор ТОВ «Леляківське» О. Ящик, керівник та працівники СОК «Вишенька», громадські активісти та жителі села. Намічені декілька варіантів розвитку та основні цілі діяльності, метою яких є поширення заготівлі молока на с. Вишневе, а в перспективі і на Заудайську частину району.