Профілактика винекнення пожеж у житловому секторі

Профілактика винекнення пожеж у житловому секторі. 10 січня, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі, співробітники Пирятинського РС Головного управління ДСНС України у Полтавській області провели рейдовий профілактичний захід у житловому секторі Пирятина. Адже, зазвичай, причиною виникнення пожеж у житловому секторі є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або не сертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.Фахівці ДСНС розповіли громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті, що стосуються безпечного користування електричними та газовими приладами, пічним опаленням, і вручили їм буклети із попереджувальним змістом.