Протягом вересня 2020 року на території району надзвичайних ситуацій не зареєстровано

Про надзвичайні ситуації і події, що виникли в районі протягом вересня 2020 року проінформував на нараді у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Тетяни Созінової  виконувач обов’язків начальника Пирятинського районного сектору ГУ

ДСНС України у Полтавській області Юрій Вовкодав. Він повідомив, що протягом звітного періоду надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не зареєстровано, але сталося 8 надзвичайних подій, а саме: 7 пожеж, 1ДТП внаслідок яких постраждало 2 особи. За аналогічний період минулого року виникло 7 пожеж.

16 вересня поточного року сталася резонансна подія, а саме: пожежа поверхневих покладів торфу поблизу с. Калинів Міст, пожежу ліквідовано 27 вересня. Внаслідок пожежі було знищено 3,8 га поверхневих покладів торфу.